Son yıllarda instagram denilince en iyi sosyal medya siteleri arasında yer aldığına çok kez şahit olmaktayız. Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya’da etkisini sürdüren instagram özellikle resim paylaşımı konusunda tercih edilen bir platform olmayı başarmıştır. Son olarak Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük gelişmeler yaparak kullanıcılarını memnun eden bir platform olmuştur. Burada oluşturulan topluluğun tek amacı hilesiz takipçi arttırma konusunda çalışmaların yapılmasıdır.

Yapılan son araştırmalara göre ülkemizde 80 milyon insanın var olduğu düşünülürse 22 milyon kişinin instagram hesabının olması büyük bir sonuç olarak görülmektedir.  instagram’ın bu kadar büyük bir kitleye hitap etmesi ne derece iyi olarak düşünülür orası bilinmez ama bir tutku olduğu kesindir. Bu vesile ile hilesiz takipçi artırma konusunda araştırmaların yoğunlaşması ile fake olarak adlandırılabilecek sahte hesaplarda açılmaktadır.

Türkiye’de 22 Milyon kullanıcısının olduğu instagram yetkilileri tarafından açıklanmıştı. Bu kullanıcıların genel olarak ticari faaliyetlerini yürütmek için açıldıkları da ortaya çıkmıştır. Genellikle butik üzerine iş yapan kişiler yüksek beğenili ve takipçisi olan kişilere özel açılmış hesaplar vesilesi ile ürün satışları gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda birçok kişi bu şekilde ev geçindirmektedir. Ülkemizde siyasi olayların nüksetmesi durumunda bazen sınırlı girişlerin olması birçok kişiyi etkilediği de biliniyor. instagram’da dünya genelinde 95 milyon civarı fotoğraf paylaşıldığı tahmin ediliyor. Dünya genelinde instagram kullanıcısı sayısı 500 milyondan fazla olarak açıklanmıştır. Bu rakamın %20’lik bir kısmını Amerika oluştururken %80 oranı ise dünya genelindeki diğer ülkeler tarafından kullanılmaktadır. İnternet ile iç içe olan kişiler hilesiz takipçi artırma konusunda detaylı araştırmalar yapmaktalar. Bunun için küçük meblağ ödeyerek hilesiz şekilde takipçi edinebilmekteler. Burada sizler için derlediğimiz bu bilgiler doğrultusunda bizlere ulaşarak sizde takipçi sayınızı artırarak hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerinizi satabilirsiniz. Düşünüldüğü zaman 50 bin kişilik takipçisi olan bir kullanıcının sizin sattığınız bir ürünü sayfasında listelemesi sonucu o ürün 50 bin kişiye ulaşıyor ve bu kişilerin arasından 10 bin kişisi alışveriş yapmak için sizinle iletişim kursa ne kazançlar elde edersiniz biz düşünemiyoruz.