instagram bedava takipçi

instagram bedava takipçi

Sosyal yaşamın internet ortamında ve sosyal medya araçları ile sürdürüldüğü ve günlük yaşamın bile önünde yer aldığı şimdiki zamanda insanlar en çok tercih edilen sosyal medya araçlarından olan instagramda daha popüler olabilmek için, instagram bedava takipçi kazandıran bazı hilelere yönelebilmektedirler.

Hilelerden bir tanesi de instagram bedava takipçi hilesidir. instagram, 2010 yılının Ekim ayından bugüne hizmet veren bir uygulamadır. Fotoğraflarda kaliteli filtreleme uygulamaları ve sosyal ağ gibi özellikleri barındıran uygulama, son zamanda da oldukça popülerlik kazanmıştır. instagram uygulaması daha çok fotoğraf paylaşımları üzerine kurulu bir programdır.

instagram hesabı olan bir kısım kişiler, arkadaşları arasında bir ego arttıracak ve popülerliğini yükseltecek, bir bölümü ise potansiyel müşterilere ulaşabilmek adına takipçi sayılarının artmasını istemektedir.

İnternette arama çubuğuna instagram bedava takipçi biçiminde yazdığınızda takipçilerinizi artırabileceğiniz sitelere ya da uygulamalara ulaşabilirsiniz. Bu sitelerde veya uygulamalarda takipçi listenizin nasıl artırılacağı konusu detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Hatta her hususta olduğu gibi bu hususta da video biçiminde hazırlanan kısa tanıtımlar da bulunmaktadır.

Program geliştiriciler, instagram kullananların güvenlik hakkında yaşadıkları endişeyi gidermek istemektedirler. Bunu yapmak adına daha önceleri instagram apisi olarak çalışmış olan beğeni ve takipçi scriptlerinin bütün uygulamaları, yeni yapılan değişiklikler sebebiyle artık çalışmaz duruma gelmiştir. Bu halin giderilmesi için uygulama ve programlar, sadece kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceğiniz şekilde tekrar düzenlendi. ID pass olarak tanınan bu giriş yolu, hala bazı instagram kullanıcıların güvensizliğini geçirmemektedir. Ancak şöyle bir gerçek vardır ki, bu biçimde adeta evirilmiş giriş yolu haricindeki script ve programlar ile giriş yapmak mümkün değildir. Haliyle kullanıcılara seçim şansı vermeyen bir sistem ile giriş yapılmaktadır.

instagrama bu biçimde ID pass yöntemi ile giriş yapıp, internet üzerinden güvenilir gördüğünüz bir siteden instagram bedava takipçi ile takipçi arttırmanız mümkündür. Ancak takipçi arttırmaya çalışırken hesabınızın güvende olmasına da dikkat etmelisiniz. Kimi siteler, kullanıcı adı ve şifrelerini asıl hedeflerinin haricinde kayıt edebilmektedir. Diğer yandan kimi siteler de kullanıcıların sayfasında reklam yayınlayıp, hesapların kullanımını zora koyabilmektedir. Ücretsiz olarak takipçi arttırılabildiği gibi, kredi kartı ile takipçi satın alabildiğiniz siteler de vardır. Bu tür siteler belirli fiyatlar karşılığında takipçi kazandırabilmektedir. Ancak ücretli olması tercih edilmelerine engel olmuştur.