begenipaneli2
instagram beğeni paneli

 

Instagram profillerine otomatik beğeni gönderen bir panele sahip olmanız artık mümkün. Hem kendi hesabınıza binlerce beğeni gönderin, hem de isterseniz başka kişilerin hesabına beğeni satarak para kazanın. Bu büyük fırsatı sizlere sunuyoruz. Beğeni paneli sayesinde tekli ve aylık fotoğraf beğenisi gönderimi yapabilirsiniz. Bu sayede birçok kullanıcıya erişme imkanınız olacaktır.

 

instagram beğeni paneli Satın Almak Ne Işe Yarar ?

 

– Fotoğrafınızın altına yazdığınız hashtag’lerde yükselme imkanı yakalarsınız Bu sayede daha çok aktif hesap sayesinde paylaştığınız fotoğraf veya videonuz görüntülenir ve isterlerse sizi takip etme imkanına erişirler. Yani bunu bir nevi birçok kişiye reklam yapmak olarak ele alabilirsiniz.

– Instagram fotoğrafınıza gönderilen beğeni sayesinde keşfet bölümünde çıkma imkanınız olacak. Keşfet bölümünü hafife almayın. Çünkü binlerce hatta onbinlerce kullanıcı anlık olarak keşfet bölümünde gezmektedir. Attığınız bir reklam fotoğrafı bile sizlere birçok aktif kişiden etkileşim sağlayabilir. Hatta birçok ticari hesap bu yöntem ile satışını arttırmaktadır.

– Bu instagram beğeni paneli sayesinde satış yapabilirsiniz. birçok butik hesabı, kişisel hesap, genel takipçili hesap beğeni paketi satın alıyor. Sizler de bu panel sayesinde beğeni satışından gelir elde edebilirsiniz.

– Daha fazla kişiye erişmek için beğenilerinizin fazla olması gerekiyor. Örnek olarak bir fotoğrafınıza konum eklediniz diyelim. Bu konumda yüksek beğenili olanlar en üstte çıkarlar ve birçok kişi onları görür. Sizin fotoğrafınızda daha çok beğeni varsa sizinki üst bölümde çıkar ve popülariteniz artar. Buna bağlantılı olarak organik takipçiniz ve etkileşimleriniz artar.

– Yorum sayınızı arttırır. Beğeni fazla ise sizi takip edenleri yorumlara teşvik eder.

– Sahte profil algısını ortadan kaldırırsınız. Yani binlerce takipçi var ancak beğeni yok denilmesine engel olmuş olursunuz. Ki bu son günlerde en çok karşılaştığımız durumdur. Otomatik beğeni ile bu sorun aşılabilir.

 

İyi ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle çalışmanızı öneriyoruz. Çünkü sizlere sağladığımız instagram beğeni paneli sayesinde sorunsuz bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Günün her saati beğeni gönderebilirsiniz. Aylık olarak ayarlayarak bir hesaba otomatik beğeni gönderebilirsiniz. Bizimle çalışmak için iletişime geçiniz.