Günümüzde çok sık bir şekilde kullanılmakta olan sosyal medya ağlarından bir tanesi de instagramdır. instagram son zamanlardaki gelişmeler sayesinde ve Facebook’unda instagramı satın alması ile beraber günümüzde en yaygın kullanılan sosyal medya ağlarından bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. instagram’da sizlerde paylaşım yaptıktan sonra fotoğraflarınızın çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. instagram hesabında çeşit olarak yani kategori türünde arama şansına sahip olamadığımız için insanlar paylaştıkları fotoğrafın daha fazla kişiye ulaşabilmesi için sosyal medya aracılığı ile paylaştığı fotoğraf türünden diğer paylaşılan fotoğrafları görebilmek için bir etiket kullanmayı tercih etmiştir. Günümüzde instagram da en çok kullanılan etiketler arasında yer alan etiketleri şimdi size yazımızın devamında ayrıntılı bir şekilde aktaracağız.

Sizde bu sayede paylaşmış olduğunuz fotoğrafı çok daha fazla kişiye ulaştırabilir, bu sayede de çok daha fazla beğeni alma imkanına sahip olabilirsiniz. işte bizler de sizin için araştırdık ve 2016 yılında instagram da en çok kullanılan etiketleri size sıraladık. Sizde bu etiketleri kullanarak fotoğraflarınızın çok daha kişiye ulaşmasını ve çok daha fazla beğeni alma imkan sağlayabilirsiniz. Şimdi sizlere 2016 yılının en popüler ve en çok kullanılan etiketleri sıralayacağız.

İşte 2016 yılının instagram da en çok kullanılan etiketler: #love #TagsForLikes  #20likes #amazing followme #girl #iphoneonly #instagood #picoftheday #food #instadaily #instafollow # #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #instalike #igers night #instalove #bestoftheday #black #party #white #niallhoran #jj_forum  #nature #style #swag #TFLers #tweegram #photooftheday #follow #webstagram #amazing  #colorful #smile #follow4follow #awesome #girls #instagood #sunset #sunrise #blue #beach #beautiful #pretty  #tree #twilight  #love  #flowers #night #like4like #look #instalike #igers night #instalove #bestoftheday #black #party #white #niallhoran #jj_forum  #nature #style #swag #TFLers #tweegram #photooftheday #follow #webstagram #amazing #android #androidonly #google #contests #photo #instadaily #igaddict #samsung #samsunggalaxys2 #samsunggalaxy #phone. Sizde fotoğraflarınız da bu etiketleri kullanarak fotoğrafınızın çok daha fazla kişiye ulaşmasını ve çok daha fazla beğeni alma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerin paylaşmış olduğunuz fotoğrafı türündeki diğer fotoğrafı da görme şansına sahip olabilirsiniz.