instagram hileleri

instagram hileleri

Teknoloji çağındaki en hızlı gelişim gösteren sosyal medya ağlarından biri olan instagram resim ve videoların paylaşıldığı kişileri birbirlerini takip ettiği ve takip edildiği paylaşım sitesidir. İnstagram tamamen arkadaşlık olarak kullanılıp hayat içinde günlük olup bitenlerin paylaşıldığı gibi ayrıca satış ortamında iş yapanların sayısı son yıllarda oldukça çoğaldı. Şu günlerde en popüler olanı ise instagramda butik açarak ürünlerin satışa çıkarılmasıdır. Ürünlere ait fotoğraf paylaşımı ile hemen her türde ürün online olarak takipçilere ulaşarak satış gerçekleşebiliyor. Böyle bir satış ortamında en önemli kriter ise takipçi sayısının fazla olmasıdır. Bunun için instagram hilesi ile takipçi sayısı arttırılıyor.

İnternet ortamında ürünlerini pazarlamak isteyen kişilerin instagramda hesap oluşturarak hayata geçirdikleri butik satışlar fotoğraflar ve diğer bilgilerin eklenmesiyle hayata geçer. Ancak takipçi sayısının az olması beklenen satışları getirmeyecektir. Bu yüzden çok fazla sayıda takipçi olmalıdır ki satışa sunulan ürünler birçok kişi tarafından görülsün. Bu yüzden bu konuda yardımcı olacak siteler ile instagram hilesi işlemi yapılmaktadır.

İnstagramda satış yapan kişiler var olan takip listesine destek amaçlı instagram hilesi işlemi yaptırdıkları gibi kimileri ise başlar başlamaz takipçi satın almaktadır. Bu sayede binlerce takipçiye ulaşıp ürünler pazarlanmış olmaktadır. Ancak bu işlemde dikkat edilmesi gerekli hususlar vardır. Öncelikle bu işi ücretsiz yapacağını belirten sitelere güvenilmemelidir. Bu yönde çoğu kişinin en çok yaşadığı olumsuz durum kısa süre içinde sona eren takipçi sayısı ya da yabancı takipçiler. Aynı zamanda sahte takipçiler de çok fazla türemektedir. Bu işlemi yapacak olan sitenin iletişim bilgisi olmalı ve bu bilgilerle ulaşım sağlanmalıdır. Ayrıca vergi mükellefi olmalı ve yaptığı işleme dair fatura kesebilmelidir. Üstelik bu konuda taahhüt ettikleri sayı sonradan inişe geçtiğinde eksilen sayı kadar ücretsiz telafi edebilmektedir.

Bu işlemde önemli olan satış Türkiye’de yapılacağı için Türk takipçilerin sayılarında artış sağlanmasıdır. Aynı zamanda bu işleri yapacak olan site satışı tercih edecek gruba göre kategorilendirme yapabilmelidir. Örneğin, butik ortamında kadınlara yönelik satış yapılacaksa çoğunluk kadın takipçi tercih edilebilir.