takipçi paneli

takipçi paneli

Takipçi Paneli

 

En aktif kullanılan sosyal mecra olan instagram Türkiye’de de çok fazla kullanılır hale geldi. Takipçi kasmak için birçok yöntem kullanılmakta. Sizler de takipçi işlemleri sayesinde takipçi paneli ismine aşina olmuş olabilirsiniz. Takipçi paneli ile belirli bir kullanıcı kitlesini yönetme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu sayede belirli bir hesaba takipçi gönderebilirsiniz. Takipçi panellerimiz sayesinde sorunsuz bir hizmet veriyoruz.

 

Takipçi paneli, istediğiniz hesabı takip ettirmek üzerine kuruludur. Ve içerisindeki kullanıcıların çoğu aktif profiller olup beğeni yapan kişilerden oluşmaktadır. Örnek olarak kişisel bir hesaba 10 bin takipçi yüklediniz. Fotoğrafa hiç beğeni gelmez diye düşünmeyin. Mutlaka belirli bir kitle o fotoğrafı beğenecektir. Çünkü instagram öyle bir uygulama ki, her türden kullanıcı var. Yani gönderdiğiniz takipçiler, o hesabı belki de daha önceden takip etmek istiyor olabilir. Örnek olarak bir komik video sayfasına takipçi gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz takipçiler komik video seven kişiler de içeriyorsa bunlar aktif ve organik takipçi oluyorlar.

 

Takipçi paneli satın alarak sizler de birçok mecradan takipçi satışı yapabilirsiniz. Hem instagram’ın kendi içinde, hem de birçok forum sitesinde veya satış ağlarında instagram takipçi satışı yapmanız mümkün. Belirli bir ücret ile sahip olduğunuz instagram takipçi panelinin ücretini de çok kısa bir sürede çıkarabilirsiniz. Ve bundan sonra da kazanca geçersiniz. Instagram, hile açısından zor bir uygulama olduğu için beğeni ve takipçi panelleri çok revaçta. Kullanıcıların kendi isteğiyle giriş yaptığı bu panellerden istediğiniz hesaba, ister ticari amaçlı olsun ister kişisel hesap olsun, takipçi gönderebilirsiniz. Takipçiler kısa süreler içinde yüklenirler. Sürekli olarak aktif olacak olan paneliniz sayesinde 7 gün 24 saat istediğiniz hesaba gönderim imkanınız bulunmaktadır.

 

Paketlerimizden, organik veya bot takipçi panelini seçerek satın alabilirsiniz. Satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Organik takipçi panelinin ücreti daha fazladır, çünkü organik takipçiler daha çok beğeni yaparlar ve daha aktif olurlar. Bot takipçiler ise daha çok görüntü sağlamak amacı güderler. Takipçi panelinizi küçük bir işletme olarak görebilir, bu işten iyi paralar kazanabilirsiniz. Çünkü instagram gün geçtikçe daha çok kullanılmaya başlıyor.